Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Офіційно

Координаційна зустріч представників Уряду України з керівниками 30 міст та громад

 27 травня у м. Київ відбулася Координаційна зустріч представників Уряду України з керівниками 30 міст та громад, що працюють над розвитком систем запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті на місцевому рівні та є партнерами проєкту «Місто й громади, вільні від домашнього насильства». Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Старокостянтинівської міської ради Ольгою Троян взято участь у заході, як представника Старокостянтинівської міської територіальної громади.
 Під час відбору UNFPA отримав 117 заяв про участь у конкурсі територіальних громад-партнерів «Місто й громади, вільні від домашнього насильства».
Старокостянтинівським міським Кризовим центром, за сприяння управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, підготовлено проєкт щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
 За результатами оцінки відбірковими комісіями Старокостянтинівську міську територіальну громаду відібрано в якості  партнера проєкту «Місто й громади, вільні від домашнього насильства». 
 Проєкт Старокостянтинівського міського Кризового центру серед переможців конкурсу територіальних громад-партнерів «Місто й громади, вільні від домашнього насильства». Щиро вітаємо автора проєкту Аллу Васьковецьку!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin