Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Офіційно

Легалізації заробітної плати та дотримання її мінімальних гарантій

 

Робота виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради та управління праці та соціального захисту населення, щодо  легалізації заробітної плати та дотримання її мінімальних гарантій.
 
24 травня 2012 року при виконавчому комітеті Старокостянтинівської міської ради відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення,  на якому заслухано 24 керівника підприємств, установ та організацій міста різних форм власності та господарювання з питань виплати заробітної плати в розмірах, менших від мінімальної заробітної плати.
З початку року відбулося 7 засідань міської робочої групи, заслухано 83 керівника.
 
Представниками робочої групи проводилися спільні перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог  чинного законодавства щодо оформлення трудових договорів з найманими працівниками та оплати праці. Протягом січня-квітня 2012 року міською робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення було проведено обстеження дотримання трудового законодавства 78 суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті перевірок виявлено 9 осіб, праця яких використовувалась без укладання трудових угод та без сплати податку з доходів фізичних осіб. В результаті перевірок було зареєстровано 9 трудових договорів з найманими працівниками та підприємцями.

24 травня 2012 року при виконавчому комітеті відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому заслухано 8 керівників підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності.
З початку року проведено 5 засідань комісії, на яких заслухано 39 керівників.
 
Протягом  січня – квітня 2012 року в місті створено 481 нове робоче місце, з них:
  • Для найманих працівників у юридичних осіб – 122 місця;
  • Для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців – 74 місця;
  • Для найманих працівників фізичних осіб-підприємців за трудовими договорами – 285 місць;


 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin