Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Протидія торгівлі людьми в умовах карантину

 26 квітня 2021 року на базі Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний онлайн - семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» для осіб, які перебувають на обліку в пошуках роботи, за участю начальника відділу активної підтримки безробітних Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілії Суходольської та головного спеціаліста відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Лесі Заграюк.
 У зв’язку з важким економічним становищем в країні, багато українських громадян, прагнучи отримати високооплачувану роботу, виїзджають за кордон. При цьому навіть не підозрюють про те, що легально влаштуватися в більшості країн Європи вкрай непросто і зробити це можна через державні центри зайнятості або фірми з працевлаштування, які мають відповідні ліцензії Міністерства соціальної політики України. Проте, частіше за все, люди покладаються на послуги напівлегальних посередників, які беруть на себе оформлення документів.
 Саме з метою інформування учасників семінару з основними ризиками нелегальної трудової міграції, порушенням прав людини, примусової праці, торгівлі людьми був проведений інформаційний онлайн - семінар.  
 Начальник відділу активної підтримки безробітних Лілія Суходольська ознайомила присутніх з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної праці та нелегальної трудової міграції. Поінформувала запрошених про особливості роботи служби зайнятості в період карантину.   
 Головний спеціаліст відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Леся Заграюк ознайомила учасників з актуальністю даної проблеми, розповіла про поняття, причини, форми та етапи «торгівлі людьми», про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, та механізмів протидії їм, правила виїзду за кордон. 
 По завершенню заходу обговорено алгоритм дій на випадок потрапляння у рабство та повідомлено контакти установ, до яких можна звернутись у разі виявленого факту торгівлі людьми. 
У заході взяло участь 5 осіб. При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin