Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Завідувач сектору:

Будашкіна Інна Миколаївна

тел: (03854) 3-18-31

Місцезнаходження:  15 кабінетСпеціалісти сектору:

Повноваження сектору сімейної політики:
  • Організовує проведення заходів, спрямованих на поліпшення у місті становища сім'ї, охорони материнства, підвищення статусу сім'ї у суспільстві, розвиткові ініціативи і задоволенню всебічних інтересів сім'ї.
  • Розробляє  пропозиції до програм, проектів, планів і прогнозів з питань реалізації у місті сімейної політики, охорони материнства, підвищення статусу сім'ї у суспільстві щодо бюджетних асигнувань на реалізацію програм і здійснення заходів стосовно сім'ї.
  • Проводить  обстеження умов утримання й виховання дітей у сім’ях, яким виплачується державна допомога при народженні дитини та  умов проживання багатодітних, кризових сімей та сімей в яких здійснюється насильство.
  • Виявляє сім’ї, дітей та молодь, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
  • Здійснює соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надає їм соціальні послуги за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах.
  • Проводить соціально-профілактичну роботу, спрямовану на запобігання потрапляння в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin