Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

  З грудня 2006 року у місті Старокостянтинові функціонує міський Кризовий центр – спеціалізована установа для підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства та членів їхніх сімей, стосовно яких існує реальна загроза вчинення домашнього насильства. 

Центр створений завдяки підтримці Старокостянтинівської міської ради та Українського Фонду Соціальних інвестицій. 
Кризовий центр є комунальною установою. При виконанні основних завдань Центр підзвітний та підконтрольний Старокостянтинівській міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету, а в межах галузевих повноважень – управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради. 
Основною метою діяльності центру є реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема психологічного консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики. 
Основні напрямки діяльності Кризового центру:
Адресне скерування осіб, які постраждали від насильства до психотерапевтів, лікарів та правоохоронних органів.
Анонімні, індивідуальні консультації осіб, що постраждали від домашнього насильства та членів їх сімей
Психотерапевтична та соціальна робота з клієнтом, членами його сім’ї  спраямована на корекцію сімейних стосунків.
Профілактика домашнього насильства (тренінги, семінари, лекції, групова терапія).
Проведення Програми для кривдників.
Проведення Програми для постраждалих осіб.
Проведення реабілітаційної роботи з дітьми, які постраждали від різних форм домашнього насильства, або відносно яких існує загроза його вчинення .
Сприяння наданню правової допомоги та забезпечення тимчасового притулку для осіб, що потерпають від домашнього насильства, та їх дітей, у порядку, передбаченому законодавством.
Координація діяльності з метою захисту прав осіб, які зазнали домашнього насильства, виявлення випадків насильства та швидкого реагування на них. 
Організація та проведення серед населення інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
Ведення просвітницької діяльності з проблем жіночих прав і запобігання домашього насильства, з метою формування небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення необхідності невідкладного повідомлення відповідних суб’єктів про випадки насильства.
Висвітлення проведених заходів і діяльності Центру в засобах масової інформації та соціальних мережах, з дотриманням правового режиму інформації з обмеженим доступом.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin