Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Новини Соц.Центрів

Психологічна підтримка осіб, що потерпають від домашнього насильства

 Відповідно до розпорядження міського голови від 04 червня 2019 року № 180/2019-р «Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству протягом червня 2019 року», 26 червня 2019 року директором Старокостянтинівського міського Кризового центру Людмилою Сослюк та психологом Тетяною Калініною був проведений тренінг для медичних працівників «Форми та методи психологічної підтримки осіб, що потерпають від домашнього насильства, у процесі їх обслуговування». Участь прийняло 29 медиків.
 Основною метою тренінгу було вивчити зміст поняття «психологічна підтримка» та її важливість, усвідомити роль психологічної підтримки потерпілої особи, у ситуаціях виявлення фактів вчинення домашнього насильства та реагування на нього.
 Серед завдань тренінгового заняття також було інформування присутніх про діяльність Кризового центру, обговорення теми домашнього насильства, його видів, причин та наслідків.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin