Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Новини Соц.Центрів

РОБОТА З ДІТЬМИ, ЩО ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

 Відповідно до  розпорядження міського голови від 23 листопада 2018 року  №381/2018-р «Про проведення акції 16 днів проти  насильства» 27 листопада 2018 року фахівцями Старокостянтинівського міського Кризового центру -  директором, Сослюк Людмилою Валентинівною та психологом, Калініною Тетяною Василівною був проведений тренінг «Як працювати з дітьми, які потерпають від домашнього насильства» для вчителів початкових класів Старокостянтинівського ліцею ім. Рудяка. Прийняло участь 12 вчителів.
 Основною метою було навчити класних керівників молодших класів, як виявляти дітей, які потерпають від насильства, та правилам і методам роботи з ними.
 Тема тренінгу,  була не новою для аудиторії, та досить актуальною на сьогоднішній день. Присутні висвітлювали існуючі проблеми  у дитячому колективі та спільно намагалися знайти шляхи вирішення. Ділилися наболілим та власними переживаннями. Вчителі мали змогу на власному досвіді  спробувати методи роботи із дітьми які зазнають насильства та через власну призму бачення даної проблеми скласти послідовний план бесіди із такими дітьми та їх батьками. Окремо був обговорений алгоритм  дій у разі виявлення дитини , потерпілої від домашнього насильства. При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin