Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

В місті триває інформаційно-роз'яснювальна робота щодо детінізації ринку праці

 З метою запобігання використанню незадекларованої праці на території м.Старокостянтинів на постійній основі здійснюється комплекс превентивних, інформаційно-роз”яснюваних заходів щодо профілактики порушень законодавства про працю, підприємцям та найманим особам наголошується на перевагах легального працевлаштування.
 За результатами діяльності інспекторів праці суб’єкти господарювання та їх працівники, що здійснюють діяльність у сферах оптової та роздрібної торгівлі,  тимчасового розміщення й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту, мають усвідомити необхідність формування доброчесних трудових відносин.
 10 лютого 2021 року інспекторами праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради разом з працівниками управління Держпраці в Хмельницькій області проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо неприпустимості використання незадекларованої праці для роботодавців та найманих осіб, які здійснюють діяльність в торгівельних центрах по вул. Миру м.Старокостянтинів.
 Для присутніх роз'яснено, що державні соціальні гарантії (у тому числі мінімальна заробітна плата) обов’язкові на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.
 З метою недопущення порушень законодавства про працю підприємцям та працівникам рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз”яснень трудового законодавства на сайті управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за посиланням www.stsoc.km.ua  
 Інспекторами праці  поширювалась повна добірка інформації щодо вимог чинного трудового законодавства, в тому числі вручались пам’ятки щодо дотримання норм законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin