Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Інформаційно-роз'яснювальна робота щодо детінізації сфери транспорту та кур'єрської діяльності

 На виконання окремого доручення Голови Держпраці від 28.10.2020 №Д-410/1/3.1-20 з 29 жовтня поновлено проведення превентивних заходів  у сфері транспорту та кур'єрської діяльності за місцем фактичного здійснення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності з врахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 та від 20.05.2020 № 392.
 За результатами діяльності інспекторів праці суб’єкти господарювання та їх працівники, що здійснюють діяльність у транспорту та кур'єрську діяльність мають усвідомити необхідність формування доброчесних трудових відносин.
 Інспекторами праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради встановлено, що більшість підприємців м. Старокостянтинів усвідомлюють  важливість легальної зайнятості і працюють у законодавчому полі, але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин.
  4 жовтня 2020 року працівниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради разом з працівниками Старокостянтинівського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області та управління Держпраці в Хмельницькій області проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо неприпустимості використання незадекларованої праці та діяльності без державної реєстрації для осіб, які провадять діяльність по вул. К. Острозького, Миру і Грушевського м. Старокостянтинів.
 Вказаний превентивний захід проводився із врахуванням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107, зазначених в постанові  Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №207.
 Під час проведення заходу від підприємців надходили питання щодо відповідальності за провадження діяльності без державної реєстрації. Інспекторами праці роз'яснено, що статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено відповідальність за провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону. Санкція вказаної статті  передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн.)
 Тому, шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну, кримінальну відповідальність.
При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin