Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань охорони праці та атестації робочих місць за умовами праці в філії “Старокостянтинівський райавтодор”.

 Виконання робіт під час будівництва та ремонту автомобільних доріг є потенційно травмонебезпечним середовищем, де застосовується комплекс будівельно-дорожніх машин, зокрема, це бульдозери, скрепери, екскаватори, грейдери, самоскиди, автогудронатори, асфальтоукладальники, самохідні катки. 
 Джерелом шкідливих факторів є також ручний і механізований інструмент (відбійні молотки, переносні грохоти, совкові лопати тощо), який використовують під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг дорожні робітники. 
Так, 29 липня 2019 року представниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, а саме: головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В. та головним спеціалістом з питань охорони праці Прокопчуком Д.Ю. проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про охорону праці в філії “Старокостянтинівський райавтодор” (начальник філії  — Леськов М.І.).
Особливу увагу роботодавця та працівників звернено на порядок допуску працівників до виконання робіт (проходженні медоглядів, проведенні інструктажів з питань охорони праці) та правильності виконання робіт працівниками з ручним інструментом відповідно до Правил охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг (НПАОП 63.21-1.01-09). 
Крім того, працівникам підприємства наголошено на обов'язковості використання спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, якими вони забезпечені відповідно до Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці. 
 Насамкінець головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В було роз'яснено покроковий алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці відповідно до постанови КМУ від 01.08.1992 № 442 “Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці”.

При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin