Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

В м.Старокостянтинів триває акція “Офіційне працевлаштування - забезпечене майбутнє”

 Інспектори праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради продовжують свою роботу в напрямі легалізації трудових відносин. З цією метою на території міста постійно здійснюється комплекс превентивних, інформаційно-роз'яснювальних заходів щодо профілактики порушень законодавства про працю.
 Так, 01 серпня 2019 року інспектори праці спільно з представниками управління економіки та фінансового управління виконавчого комітету міської ради провели акцію на підтримку легалізації праці "Офіційне працевлаштування – забезпечене майбутнє".
Мета акції - поінформувати підприємців, а також громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування.
 Організатори відвідали торгівельні точки, що знаходяться в районі “Цукрового заводу”, “Військового радгоспу”, по вул. К. Острозького та Кондратюка м. Старокостянтинів. Власників та найманих працівників поінформовано про вимоги чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення торговельної діяльності.
 Підприємцям та найманим працівникам з метою недопущення порушень трудового законодавства рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень трудового законодавства на сайті управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за посиланням www.stsoc.km.ua 

При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin