Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Проведено перевірку знань з питань охорони праці.

 Відповідно до ст.18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу та періодично, один раз на 3 роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.
 Так, відповідно до плану заходів по проведенню Дня охорони праці в місті, з 9 по 19 квітня 2019 року у актовій залі ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” проходило навчання з питань охорони праці посадових осіб підприємств міста, фізичних осіб-підприємців. Теми навчання охоплювали питання пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги, електробезпеки, правила охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та інші вимоги до безпеки та охорони праці, що містяться в ряді нормативно-правових актів, а також норми Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Всього участь у навчанні взяли 60 осіб.
 Навчання завершилося перевіркою знань, за результатами якої усі посадові особи, які успішно склали іспит, отримають відповідні посвідчення


При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin