Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Власника пекарні в м.Старокостянтинів буде притягнуто до відповідальності за порушення трудового законодавства

 Виробництво продуктів (товарів) та надання послуг для населення на даний час  являється однією зі сфер, з найпоширенішою нелегальною зайнятістю, а випадки порушення трудового законодавства відносно найманих  працівників трапляються чи не найчастіше.
 В зв'язку з цим, 15 квітня 2019 року  інспекторами праці проведено інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця - власника пекарні міста, в ході якого встановлено порушення діючого трудового законодавства під час виплати заробітної плати працівникам, а саме порушення ст. 21 Закону України “Про відпустки”, ч.4 ст. 115 КзпП України, якими передбачено виплату заробітної плати не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.
 Керуючись статтею 259 Кодексу законів про працю України, статтею 53 Закону України „Про зайнятість населення”, частиною третьою статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 8 Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 509, та на підставі абзацу восьмого частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України,  порушника трудового законодавства буде притягнуто до відповідальності.
 Інспекторами праці наголошується, що на даний час відсутні законодавчі перешкоди для здійснення інспекторами праці виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад контролю за додержанням законодавства про працю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантів в оплаті праці, оформлення трудових відносин.
 Оформлення трудових відносин у законодавчо встановленому порядку, офіційне отримання заробітної плати - це державний захист від незаконного звільнення, безпечні умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна заробітна плата, страховий стаж та можливість при досягненні пенсійного віку мати гідне пенсійне забезпечення.
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin