Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань охорони праці з адміністрацією та працівниками ТОВ “НУ СП “Верват Україна Лтд”.

 
 11 квітня 2019 року представниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, а саме: головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В. та головним спеціалістом з питань охорони праці Прокопчуком Д.Ю. проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про охорону праці з колективом ТОВ “НУ СП “Верват Україна Лтд” (директор  — Цісарук О.В.).
 Особливу увагу роботодавця та працівників звернено на порядок допуску працівників до виконання робіт (проходженні медоглядів, спеціального навчання для працівників, проведенні інструктажів). 
 Крім того, працівникам підприємства наголошено на обов'язковості використання спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, якими вони забезпечені відповідно до Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці. 
 Також, керівнику підприємства було наголошено на необхідності отриманням підприємством дозвільної документації у сфері охорони праці (дозволу на на експлуатацію устаткування напругою понад 1000 В, декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на виконання робіт, що виконуються на висоті, на виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, зберігання балонів, зварювальних робіт та експлуатацію технологічних транспортних засобів (навантажувачів)).
 Окремо, представниками управління соціального захисту населення було звернено увагу на безпечній експлуатації навантажувачів відповідно до НПАОП 0.00-1.83-18 Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів. 
 Насамкінець головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В. надана допомога адміністрації підприємства щодо приведення у відповідність назв професій і посад у штатному розписі до вимог національного класифікатора професій ДК 003:2010 “Класифікатор професій”. 


При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin