Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Власник УЗД-кабінету міста сплатить штраф за порушення трудового законодавства

 Інспекторами праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради на постійній основі здійснюється моніторинг додержання законодавства про працю та зайнятість населення на території. 
Так, 09 квітня 2019 року під час проведення інспекційного відвідування підприємця - власника УЗД-кабінету на території м.Старокостянтинів встановлено порушення діючого трудового законодавства під час виплати заробітної плати працівникам, а також порушення норм Закону України “Про відпустки”, яким передбачена виплата заробітної плати не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.
 Керуючись статтею 259 Кодексу законів про працю України, статтею 53 Закону України „Про зайнятість населення”, частиною третьою статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 8 Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №509, та на підставі абзацу 8 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, порушника трудового законодавства найближчим часом буде притягнуто до відповідальності.
 Інспекційні відвідування, передбачені Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №295 та Наказом Державної служби України з питань праці від 22.06.2017р. №76 «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця» будуть відбуватись і в подальшому.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin