Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів до Дня охорони праці в місті.

 Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 "Про День охорони праці" щорічно 28 квітня відзначається День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
 Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.
 З метою організації та проведення Дня охорони праці у місті утворений Організаційний комітет, до складу якого увійшли представники виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів, Старокостянтинівського відділення УВД ФСС України в Хмельницькій області та представники засобів масової інформації міста. 
 На засіданні Організаційного комітету, що відбулося 9 квітня розроблено план заходів із відзначення Дня охорони праці в місті на основі поданих пропозицій та звернення Оргкомітету до роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності та господарювання.
 У рамках заходів, запланованих Організаційним комітетом, проводитимуться тематичні колегії та зустрічі з трудовими колективами на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Планується проведення відкритих уроків для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та учнів Старокостянтинівського професійного ліцею, вшанування пам'яті загиблих на виробництві та ін. Разом з тим, у закладах освіти міста планується провести виставку дитячих малюнків, конкурс плакатів та ін. Інноваційним заходом у цьому році буде створення слайд-фільму, присвяченому Дню охорони праці. Підсумком проведених заходів стане нагородження кращих працівників підприємств у сфері охорони праці з нагоди Дня охорони праці в Україні.
 За результатами засідання члени Оргкомітету прийняли за основу проект плану заходів.

При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin