Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань охорони праці та атестації робочих місць за умовами праці в управлінні освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

Регулювання питань безпеки роботи та захисту здоров’я працівників завжди займає важливе місце у всіх галузях. Ці завдання – складова частина цілісної системи управління установою, організацією чи навчальним закладом, а також вони забезпечують контроль ризиків у сфері захисту здоров'я та трудової діяльності.
Так, з метою створення належних та безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму, 26 лютого 2019 року представниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, а саме: головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В. та головним спеціалістом з питань охорони праці Прокопчуком Д.Ю. проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про охорону праці в управлінні освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради (начальник — Пасічник А.П.).
Особливу увагу було звернено на організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 року №1669. 
Крім того, акцентовано увагу на термінах і порядку проведення та реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності зі здобувачами освіти, проведенні навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах, застосуванні спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту.
Окремо, представникам адміністрації установи було рекомендовано звернути увагу підвідомчих закладів освіти на необхідності подання до територіального органу Держпраці декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці щодо спроможності виконання робіт підвищеної небезпеки (робіт на висоті). 
Насамкінець, Гордійчук В.В. роз'яснив покроковий алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці для працівників певних професій та посад, які знаходяться в шкідливих, важких та небезпечних умовах праці відповідно до постанови КМУ від 01.08.1992 року №442 “Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці”.

 
 
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin