Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Надано допомогу в організації роботи з охорони та умов праці для адміністрації та працівників ФОП Демидас Є.А.

 Зі збільшенням кількості машин на дорогах, збільшується і сфера їх обслуговування. Так, автомийки та шиномонтажі вздовж доріг “ростуть”, як гриби після дощу. Звичайно, нічого поганого в розвитку малого бізнесу немає, однак, часто власники ігнорують правила й обов’язки, виконання яких від них вимагається не підозрюючи, що це може стати причиною травмувань працівників та мати негативні наслідки для їхнього здоров’я.
 Так, з метою профілактики виробничого травматизму, 1 лютого 2019 року головними спеціалістами управління соціального захисту населення Прокопчуком Д.Ю. та Гордійчуком В.В. проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства з питань охорони та умов праці у ФОП Демидас Є.А., який здійснює господарську діяльність у сфері надання послуг з мийки автомобілів та шиномонтажних робіт.
 Підприємцю було роз'яснено основні вимоги Закону України “Про охорону праці” та Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12). Було наголошено на необхідності проходження навчання і перевірки знань з питань охорони праці.
 Особливу увагу було приділено питанню проходження працівниками попередніх та періодичних медичних оглядів, безпечній експлуатації інструментів та пристроїв відповідно до Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13).
 Крім того, роботодавцю був роз'яснений порядок проведення інструктажів з працівниками та спеціального навчання для монтувальників шин, і операторів мийної установки, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. 
 Насамкінець, ФОП Демидасу Є.А. було роз'яснено покроковий алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці професій оператор мийної установки, монтувальник шин та прибиральник службових приміщень та надання пільг і компенсацій за її результатами.


 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin