Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Про стан проведення на підприємствах, в установах та організаціях міста різних форм власності атестації робочих місць за умовами праці. Робота експертизи умов праці за 12 місяців 2018 року

Про стан проведення на підприємствах, в установах та організаціях міста різних форм власності атестації робочих місць за умовами праці. Робота експертизи умов праці за 12 місяців 2018 року
 
Питання реалізації державної політики в галузі соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці знаходиться постійно на контролі виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради. 
Експертизою умов праці регулярно надається методична та практична допомога адміністраціям підприємств, установ та організацій міста різних форм власності та господарювання щодо організації створення безпечних та нешкідливих умов праці, проведення першочергових та чергових робіт з атестації робочих місць за умовами праці.
Щомісячно в план роботи експертизи умов праці включаються підприємства міста, на яких не виконані або частково виконані роботи з атестації робочих місць за умовами праці або термін дії раніше проведеної атестації минув. 
За період січень-грудень 2018 року працівники експертизи умов праці виконавчого комітету міської ради надали методичну та практичну допомогу у створенні безпечних та нешкідливих умов праці, проведення робіт з атестації (чергової атестації) робочих місць за умовами праці адміністраціям 38 підприємств, організацій та установ міста.
За період січень-грудень 2018 року проводились перевірки на підприємствах міста на предмет стану умов праці, правильності проведення першочергової та чергової атестації робочих місць за умовами праці, правомірності надання пільг та компенсацій працівникам, що працюють у шкідливих та важких умовах праці. Всього перевірено матеріали атестації на 30 підприємствах та організаціях міста. Проведено 30 експертиз, із них:
- якості проведення атестації робочих місць -17;
- стану умов праці на робочих місцях – 8;
- з інших питань, що належать до компетенції експертизи умов праці – 5.
За матеріалами перевірок складено 9 актів, 16 довідок-висновків, 5 довідок.
За вищезазначений період працівниками експертизи умов праці виконавчого комітету міської ради відповідно до листів Старокостянтинівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області розглянуто 5 пенсійних справ щодо якості атестації за умовами праці робочих місць на предмет підтвердження пільгового пенсійного забезпечення. Відповідно до наданих адміністраціями підприємств матеріалів атестації оформлено 5 довідок, що погоджені в Департаменті соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації.
Протягом 2018 року питання забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці на підприємствах міста, надання працівникам, що працюють в шкідливих умовах праці відповідних пільг та компенсацій висвітлювались 10 разів в засобах масової інформації, а саме по місцевому радіомовленню. 
Протягом 2018 року проведені в повному обсязі роботи з атестації робочих місць за умовами праці на наступних підприємствах та організаціях міста: 
- Військова частина А 3267 (командир Тяптін М.В.). Всього атестовано 2 робочих місця;
- Старокостянтинівська ЦРЛ (головний лікар Стіхарєв В.О.). Всього атестовано 4 робочих місця;
- ТОВ “ДІАДЕМА Д” (директор Фадєєв О.С.). Всього атестовано 14 робочих місць;
- Старокостянтинівська ЖЕК (начальник Денега О.В.). Всього атестовано 4 робочих місця;
- КП ВКГ “Водоканал” (директор Лактіонов О.Д.). Всього атестовано 2 робочих місця;
- Військова частина А 0598 (командир Рожков О.М.). Всього атестовано 13 робочих місць;
- Комунальне ремонтно-будівне шляхове підприємство (начальник Тащук В.І.). Всього атестовано 7 робочих місць;
- ТОВ “Старокостянтинівська база нафтопродуктів” (директор Горєлов В.М.). Всього атестовано 5 робочих місць;
- ТОВ “Старокостянтинівцукор” (директор Данкович Д.А.). Всього атестовано 4 робочих місця;
- ТОВ “Мегатекс-Індастріал” (директор Стельмах В.М.). Всього атестовано 40 робочих місць;
- ТОВ МП “Прогрес” (директор Співачук В.М.). Всього атестовано 2 робочих місця;
- ФОП Співачук В.М. Всього атестовано 2 робочих місця;
- Філія “Старокостянтинівський завод ЗБШ” ПАТ “Українська залізниця” (в.о. начальника Кучер В.О.). Всього атестовано 9 робочих міць;
- ПП “Династія” (директор Сідоренко М.О.). Всього атестовано 3 робочих місця;
- ПП “Агросервіс” (директор Асадов А.Т.). Всього атестовано 3 робочих місця;
- Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств (начальник Булич В.Є.). Всього атестовано 14 робочих місць;
- ФОП Байдюк В.О. Всього атестовано 3 робочих місця. 
За результатами атестації працівникам правомірно визначені відповідні пільги та компенсації за роботу в шкідливих та важких умовах праці, а саме у вигляді: пільгового пенсійного забезпечення за Списком №2 (37 осіб), додаткових відпусток (331 особа), оплати праці в підвищеному розмірі (331 особа), спецхарчування у вигляді молока (26 осіб).
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin