Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Інспекторами праці проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу в кав'ярнях міста

 В середині листопада 2018 року інспекторами праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради розпочато масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю». Вказана акція триватиме до кінця 2018 року.
 В рамках акції 21 грудня 2018 року головним спеціалістом – інспектором праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Деркачем В.О. спільно з головним спеціалістом - інспектором праці Фесуном Е.В., у відповідності до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю для підприємців та найманих працівників, які здійснюють діяльність у кав'ярнях міста, що розташовані по вул. К.Острозького, Грушевського, Миру та Ессенській.
 В ході проведення роз'яснювальної роботи встановлено, що значна частина роботодавців в своїй діяльності використовує договори цивільно-правового характеру, тому таким підприємцям акцентовано увагу на особливостях їх заключення та відповідальності у разі виявлення підміни трудових відносин цивільно-правовими.
 Під час здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи від підприємців надходили запитання щодо відмінностей трудових договорів та договорів цивільно-правового характеру, оплати праці та соціального страхування. Інспекторами праці надано вичерпні відповіді, а також відповідні консультації з приводу юридичних аспектів укладення вказаних видів договорів.
 Підприємцям та найманим працівникам повідомлено, що всю необхідну інформацію на тему укладання трудових та цивільно-правових договорів можна знайти на офіційному сайті управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради mup-star@ukr.net, а також на сторінці управління у соціальній мережі facebook.
 Додатково інспекторами праці зазначено, що про факти використання незадекларованої праці можна повідомити за телефоном 3-14-52, написавши листа на електронну адресу mup-star@ukr.net або особисто інспекторам праці за адресою: м.Старокостянтинів, пров. Подільський, 1.
 Для вищезазначених осіб інспектором праці вручено інформаційні макети “Повідом про незадекларовану працю” та пам’ятки щодо дотримання норм законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.


При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin