Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Інспекторами праці продовжується акція “Повідом про незадекларовану працю”

 На початку листопада 2018 року управлінням Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області та органами місцевого самоврядування розпочато масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю». Вказана акція триватиме до кінця 2018 року.
 В рамках акції 30 листопада 2018 року головним спеціалістом – інспектором праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Деркачем В.О. спільно з головним спеціалістом - інспектором праці Фесуном Е.В., у відповідності до  пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 та Наказу Державної служби України з питань праці №76 від 22.06.2017 р. «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця», здійснено  відвідування на ПП «Агромоторсервіс» (керівник – Стасюк В.М) та магазину “Мрія” (власник - ПП Нагорний О.Л) з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.
 Інспектори праці  спілкувалися з найманими працівниками,  закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, адже отримуючи заробітну плату «в конверті», працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому. 
 Для вищевказаних осіб наголошено, що про факти використання незадекларованої праці можна повідомити за телефоном 3-14-52, написавши листа на електронну адресу mup-star@ukr.net або особисто інспекторам праці за адресою: м.Старокостянтинів, пров. Подільський, 1.
 Роботодавці мають зрозуміти, що легалізація заробітної плати - загальна проблема, як держави так і кожного з нас, тож вирішувати її слід спільними зусиллями.


При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin