Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Керівництву та працівникам МКП “Міськсвітло” наголошено на дотриманні вимог безпеки під час виконання робіт.

 
 8 листопада 2018 року представниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, а саме: головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В. та головним спеціалістом з питань охорони праці Прокопчуком Д.Ю. проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про охорону праці з колективом малого комунального підприємства “Міськсвітло” (начальник — Кухар В.В.).
Особливу увагу роботодавця та працівників звернено на порядок допуску працівників до виконання робіт (проходженні медоглядів, спеціального навчання для працівників, стажування, проведенні інструктажів). 
Також, посадовим особам підприємства наголошено на дотриманні вимог безпеки при експлуатації автомобільного транспорту, підйомників, виконанні робіт на висоті.
Крім того, роботодавця поінформовано про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з охорони праці, а саме: постановою КМУ від 07.02.2018 року №48 внесено зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
 Окремо, керівництву було роз'яснено покрокову процедуру проведення спеціального навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб і працівників, безпосередньо зайнятих на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі. 
 Насамкінець, адміністрації підприємства було роз'яснено покроковий алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, згідно з Порядком проведення атестації  робочих місць за умовами праці та методичними рекомендаціями щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 01.09.1992 № 442.
При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin