Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Інспекторами праці здійснено відвідування з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю швейного цеху міста

 18 жовтня 2018 року головним спеціалістом – інспектором праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Деркачем В.О., спільно з головним спеціалістом - інспектором праці Фесуном Е.В., у відповідності до  пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 та Наказу Державної служби України з питань праці №76 від 22.06.2017 р. «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця», здійснено відвідування швейного цеху (власник - ФОП Каралі Н.М) з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.
 Вказане підприємство займається пошиттям одягу за адресою: м.Старокостянтинів, вул. Залізнична, 4/1 та в своїй діяльності використовує найману працю.
 Підприємця та найманих працівників повідомлено, що у разі виявлення порушень вимог законодавства про працю в частині використання праці неоформлених працівників, несвоєчасної та не у повному обсязі виплати заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій, заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності інспектором праці будуть вживатися відразу.
Відповідальність за вказані порушення передбачена відповідно до вимог статті 265 КЗпП України.
В ході відвідування інспекторами праці наголошено на  впорядкуванні трудових відносин з найманими працівниками, забезпеченні зростання заробітної плати та необхідності збільшення надходжень до міського бюджету.
 В ході проведення вказаного заходу інспектором праці складено відповідний акт, а для підприємця та персоналу швейного цеху вручено пам’ятки щодо дотримання норм законодавства про працю та відповідальність за їх порушення
При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin