Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Інспекторами праці продовжується боротьба з нелегальною зайнятістю на центральному ринку КП “Райкоопринкторг”

 11 жовтня 2018 року головним спеціалістом – інспектором праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Деркачем В.О. спільно з головним спеціалістом - інспектором праці Фесуном Е.В. здійснено відвідування фізичних осіб-підприємців та найманих працівників, які здійснюють підприємницьку діяльність на центральному ринку міста КП “Райкоопринкторг”.
 В ході проведення роз'яснювальної роботи встановлено, що значна частина роботодавців усвідомлюють важливість легальної зайнятості і працюють у законодавчому полі, але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин.
 Відповідальність за провадження торгівлі без державної реєстрації або без отримання спеціального дозволу  передбачена ст.164 КУпАП в межах від 17000 до 34000 грн.
 В ході проведення роботи інспекторами праці надано відповіді на всі питання, що надійшли, зокрема щодо порядку здійснення конкретних видів діяльності та переліку документів, що необхідні для його провадження, а також можливих фінансових санкцій збоку контролюючих органів в разі виявлення порушень вимог чинного законодавства.
У відповідності з дорученням Прем’єр-міністра України В. Гройсмана щодо детінізації ринку праці до 05 жовтня 2018 року, тривала інформаційно-роз’яснювальна кампанія. В подальшому, починаючи з 08 жовтня  2018 року, в разі виявлення порушень трудового законодавства, до порушників  будуть застосовані заходи контролю, що передбачені пунктом 5 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №295 та Наказу Державної служби України з питань праці від 22.06.2017р. №76 «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця».
 В ході проведення заходу вручено пам’ятки щодо дотримання норм законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.

 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin