Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Інспекторами праці здійснено відвідування ПП «Агросервіс» з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю

08 жовтня 2018 року головним спеціалістом – інспектором праці відділу з питань праці та соціально-трудових відносин Деркачем В.О., у відповідності до  пункту 33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2017р. №295 та Наказу Державної служби України з питань праці №76 від 22.06.2017 р. «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця», здійснено  відвідування на ПП «Агросервіс» (керівник – Асадов Асад Таліб Огли) з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.
Вказане підприємство здійснює діяльність за адресою: м.Старокостянтинів, вул. І.Франка, 49 та в своїй діяльності використовує найману працю.
Керівництво ПП «Агросервіс» повідомлено, що у разі виявлення порушень вимог законодавства про працю в частині використання праці неоформлених працівників, несвоєчасної та не у повному обсязі виплати заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій, заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності інспектором праці будуть вживатися відразу. Відповідальність за вказані порушення передбачена  відповідно до вимог статті 265 КЗпП України.
У відповідності з дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо детінізації ринку праці, до 05 жовтня 2018 року, тривала інформаційно-роз’яснювальна кампанія. В подальшому, починаючи з 08 жовтня 2018 року, в разі виявлення порушень трудового законодавства, до порушників  будуть застосовані заходи контролю, що передбачені пунктом 5 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 та Наказу Державної служби України з питань праці №76 від 22.06.2017 р. «Про затвердження Порядку повідомної реєстрації інспекційних відвідувань та рішень інспектора праці про відвідування роботодавця».
В ході проведення вказаного заходу інспектором праці складено відповідний акт, а для керівництва та персоналу ПП «Агросервіс» вручено пам’ятки щодо дотримання норм законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin