Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Охорона праці

Охорона праці на виробництві

 У харчуванні людини хліб грає найважливішу роль. Значення хліба неоціненно: без нього неможливо уявити харчовий раціон ні дитини, ні дорослого людини. Існує так мало цінностей, які мали б таке ж значення для життєдіяльності людини як хліб. Проте, мало хто розуміє, яка сукупність технологічних процесів застосовується при його виготовленні. Кожен з цих процесів є потенційним джерелом травмувань працівників на виробництві.
З метою недопущення виробничого травматизму 12 червня 2018 року головним спеціалістом з питань охорони праці Прокопчуком Д.Ю. та головним спеціалістом-експертом з умов праці Гордійчуком В.В. проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання законодавства з питань охорони праці у міні-пекарні по виробництву хлібобулочних виробів ФОП Сидор М.М.
 Адміністрації та працівникам було роз'яснено основні вимоги Закону України “Про охорону праці” та Правил безпеки для виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів (НПАОП 15.8-1.27-02).
Особливу увагу було приділено питанню проходження працівниками попередніх та періодичних медичних оглядів та щозмінних передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв відповідно до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, затвердженого наказом МОЗ, МВС від 31.01.2013 року № 65/80.
 Крім того, роботодавцю було наголошено на необхідності проведення інструктажів та спеціального навчання  з питань охорони праці з працівниками, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.
Насамкінець, роботодавцю було наголошено на необхідності проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання працюючим пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці відповідно до результатів атестації.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin