Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Офіційно

Здійснено автоматичний перерахунок окремих видів соціальних допомог

 
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" з 01 липня 2020 року підвищується прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення.
Станом на 25 червня управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради забезпечено проведення масового перерахунку розмірів державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, тимчасової державної соціальної допомоги, компенсації за надання соціальних послуг, грошової допомоги.
Всього перерахунок здійснено для 880 одержувачів на загальну суму 1 млн. 925 тис. 276 грн. Сума призначень до перерахунку становила 1 млн. 762 тис. 883 грн., що на 162 тис. 393 грн. більше в порівнянні з минулим місяцем.
 
Додатково: загальна сума нарахувань на липень по всіх видах допомог становить 4 млн. 623 тис. 439 грн., кількість одержувачів 2515 осіб.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin