Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Офіційно

Моніторинг показників заробітної плати по м. Старокостянтинів за липень 2018 року

Заробітна плата є однією з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави.
Основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства.
Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Без створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпечення соціальних гарантій працівникам, неможливе стабільне майбутнє та процвітання України.
На управління соціального захисту населення  виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради покладено здійснення моніторингу показників заробітної плати в розрізі видів економічної діяльності, моніторингу своєчасності виплати заробітної плати, погашення заборгованості з неї та додержання суб’єктами господарювання мінімальних державних гарантій з оплати праці. В липні 2018 року проведено  моніторинг   середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах міста (по підприємствах, організаціях та установах міста, які звітують до органів статистики за формою 1 – ПВ).
Протягом липня  2018 року порівняно з відповідним періодом 2017 року номінальна заробітна плата одного штатного працівника збільшилася на   29,5 %  або на 1831,33 грн.  і становить  8035,83 грн.  (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб). 
Найбільше зростання рівня середньомісячної заробітної плати у липні 2018 року порівняно з відповідним періодом 2017 року відбулося за  наступними видами економічної діяльності:
-  промисловість –  23,6 %;
- будівництво - на 50,6 %;
- оптова та роздрібна торгівля – 82,8%;
- транспорт – 27,4 %;
- освіта – 56,2 %.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin