Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Дорожня карта

Проведено засідання моніторингової групи

15 жовтня відбулося засідання тимчасово діючої моніторингової групи по виявленню не зареєстрованих вимушених переселенців, які виїхали з тимчасово окупованої території АРК та районів проведення антитерористичної операції. Засідання проведено першим заступником міського голови В.В.Богачуком, який також є керівником групи. На засіданні розглянуто питання:
1. Про здійснення координації діяльності галузевих структур міста у питаннях соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (доповідав  Чиж Сергій Володимирович, начальник Старокостянтинівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, керівник штабу)
2. Про основні напрямки роботи галузевих структур міста у питаннях виявлення не зареєстрованих вимушених переселенців із території АТО (доповідав Вітровий Роман Віталійович - оперуповноважений Шепетівського МВ УСБУ у Хмельницькій області)
3. Про забезпечення безперебійних виплат соціальних допомог та пенсій громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та надання соціальних послуг (доповідали Шабельник Наталія Іванівна – начальник управління соціального захисту населення, Кот Наталія Євгеніївна - директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Чепелюк Наталія Анатоліївна - директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді).
Станом на 14.10.2014 року на території м.Старокостянтинова перебуває 49 сімей (100 осіб), які звернулися до управління соціального захисту населення.
Загалом до управління соціального захисту населення з початку проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях звернулося 71 сім'я (158 осіб), з них виїхало до інших місць тимчасового перебування та повернулось до попереднього місця проживання 22 сім'ї (56 осіб).
З 49 сімей - 26 дітей, 26 пенсіонерів, 48 працездатних осіб, з них 8 перебувають по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку, 9 зареєстрованих в центрі зайнятості, 10 працевлаштовано, одна особа вагітна.
46 сімей проживають у родичів та знайомих, 3 сім'ї поселені до гуртожитків.
Для дітей шкільного віку за рахунок залучених коштів благодійників надано шкільні форми, спортивний костюм, шкільне приладдя на суму 1850 грн.
Для двох сімей, в одній із яких виховується новонароджена дитина в іншій має народитись дитина надано гуманітарну допомогу у вигляді дитячого одягу б\у для новонароджених, гігієнічних засобів на суму 450 грн., дитячі ліжечка.
Надано гуманітарну допомогу продуктами харчування для 3 сімей пенсіонерів на суму 850 грн.
Для продовження державних соціальних виплат за заявами осіб, що переїхали з зони АТО, зроблено 7 запитів на переведення електронних особових справ. По 6 електронних особових справах продовжено виплату.
37 сім'ям надано матеріальну допомогу на суму 9300 грн.
На базі управління соціального захисту населення створено робочу групу для обстеження умов перебування, виявлення потреб у харчуванні, гуманітарній допомозі та сприянні у вирішенні питань соціального захисту внутрішньо переміщених громадян, до складу якої ввійшли представники пенсійного фонду, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), міськрайонного центру зайнятості, управління освіти, Старокостянтинівської МВД ХОВ ФСС з тимчасової втрати працездатності.
 За даними організацій що входять до складу робочої групи надано соціальну допомогу, а саме:
- територіальним центром проведено обстеження сімей пенсіонерів, надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу б/у для  8 сімей.
- центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді проведено обстеження сімей в яких виховуються неповнолітні діти, надано гуманітарну допомогу у вигляді шкільного приладдя, нових шкільних та спортивної форми для дітей, одягу б/у.
- пенсійним фондом взято на облік та виплату пенсій 38 громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей.
- центром зайнятості працевлаштовано 10 осіб та здійснюється підбір роботи для 9 осіб.
- управлінням освіти зараховано до ДНЗ та ЗНЗ міста 26 дітей.
 На засіданні начальник управління Н.Шабельник надала інформацію про набуття чинності Постанови КМУ від 01.10.2014р. №505 “Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”.
Було прийнято рішення про посилення персональної відповідальності керівників структур, які згідно державних нормативних актів зобов'язані надавати допомогу  вимушеним переселенцям, забезпечувати їх облік, а також інформувати населення про відповідну роботу.
При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin