Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Дорожня карта

Засідання штабу з питань сприяння розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м.Севастополь

20 травня 2014 року під головуванням заступника міського голови Куця Г.Й. відбулося чергове засідання штабу з питань сприяння розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які залишають Автономну Республіку Крим і м.Севастополь 
На засіданні заслухано інформації за наступними напрямками:
1. Забезпечення безперебійних виплат соціальних допомог, пенсій, стипендій компенсацій та страхових виплат громадянам які залишають Автономну Республіку Крим і м.Севастополь.
Доповідають Шабельник Наталія Іванівна – начальник управління соціального захисту громадян.
Бойчук Олег Леонідович – заст. начальника управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському району
Касприк Олег Васильович – начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від тимчасової страти працездатності у Старокостянтинівському районі
Павлюк Микола Степанович - начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Старокостянтинівському районі.
 
2. Сприяння у наданні допомоги у працевлаштуванні громадян на вакантні місця, у тому числі на сезонні роботи.
Фесун Леся Едуардівна – в.о. директора Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості.
 
3. Забезпечення усіх видів медичної допомоги окремим категоріям громадян на території міста (вагітним жінкам, дітям, інвалідам, іншим за потребою)
Стіхарєв Володимир Олексійович – головний лікар Старокостянтинівської центральної районної лікарня
Швець Анатолій Іванович — головний лікар КЗ “Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги”.
 
4. Надання допомоги щодо влаштування дітей (школярів) до дитячих садочків та навчальних закладів міста.
Пасічник А.П. – начальник управління освіти виконавчого комітету міської ради
 
5. Забезпечення тимчасової реєстрації (тимчасового перебування) та обліку осіб, які залишають Автономну Республіку Крим і м.Севастополь
Савчук Борис Борисович – завідувач Старокостянтинівського районного сектору управління Державного міграційної служби України у Хмельницькій області.
 
Станом на 20 травня на зведеному обліку управління соціального захисту населення перебуває 9 сімей. Всього за березень-травень перебувало на обліку 12 сімей. Протягом травня 3 сім'ї переїхали до АРК. 
Виконавчими органами Старокостянтинівської міської ради, закладами охорони здоров'я, освіти, соціального захисту вживаються заходи щодо вирішення проблемних питань осіб, які залишили Автономну Республіку Крим і м.Севастополь. Всім сім'ям (особам), які переїхали до міста призначено та виплачено соціальні допомоги та пенсії,  створена “гаряча лінія”, організовано прийом речей до “Банку одягу”, вирішуються питання із працевлаштуванням тощо.
Як зазначила начальник управління соціального захисту населення Н.Шабельник необхідно активізувати роботу щодо створення банку даних житла, до якого в разі необхідності можуть бути поселені громадяни, які вимушено переїздять із АРК. Інформацію в даному напрямку необхідно розмістити в ЗМІ.
За результатами роботи прийнято відповідні рішення.
При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin