Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Наші діти – наше майбутнє

  Наші діти – наше майбутнє. Що треба зробити, аби діти були здорові і щасливі? Звичайно, організувати якісний відпочинок. Найкращий відпочинок – це активний відпочинок, поєднаний з пізнанням просторів рідного краю, України, екскурсіями, походами, водними процедурами тощо.
  Так, у грудні 2021 року діти пільгової категорії (13 осіб), що проживають на території Старокостянтинівської міської територіальної громади побували у дитячих оздоровчих закладах.
У м.Трускавець Львівської області 6 дітей відпочили у дитячому оздоровчому таборі «Артек — Прикарпаття». Серед основних його переваг – один із найбільших SPA-центрів площею 7000 м2, який складається з 18 басейнів, саун та джакузі, в тому числі басейн під відкритим небом з підігрівом води. Це сучасний дитячий курортно - оздоровчий табір на базі СПА - готелю «Женева». Ідеальне місце для активного дитячого відпочинку, оздоровлення та незабутніх вражень.  
  2 дітей відпочили та оздоровились на березі Чорного моря. Наших дітей у грудні місяці гостинно прийняв український дитячий центр «Молода гвардія», розташований у м. Одеса.  Повні вражень і приємних спогадів, радісні та щасливі повернулися діти з південного краю. 
  5 дітей відпочили в Міжнародному дитячому центрі «Артек» м. Київ, Пуща-Водиця. Це дитячий центр загальнодержавного значення, в якому круглорічно оздоровлюються понад 13 тисяч дітей шкільного віку, в першу чергу діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У розпорядженні дітей були спортивні майданчики, кіно і відео зали, бібліотеки, дискотеки.
 
  Кожен день перебування дітей в дитячих оздоровчих закладах представляє собою своєрідне свято. Незабутні конкурсні програми, огляди, концерти, веселі шоу. Діти мали змогу не тільки оздоровитися, але й розвинути свої таланти і здібності в роботі майстер – класів. П’ятиразове харчування. 
 
 
  Шановні батьки дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, ми Вас чекаємо вже в 2022 році для подання заяви на оздоровлення дитини за адресою: пров. Подільський, 2 (управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради; телефон для довідок: 3-18-31).При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin