Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Інформаційний семінар «Торгівля людьми – одна із сучасних форм рабства»

 В Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Торгівля людьми – одна із сучасних форм рабства» для осіб, які перебувають на обліку у Старокостянтинівській міськрайонній філії центру зайнятості.
Семінар проведений з метою підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми,  ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі, за кордоном та приурочений до 30 липня — Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.
 В ході заходу обговорено важливе питання сьогодення – торгівля людьми. На превеликий жаль, але в світі процвітає работоргівля…. І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи, а сьогодні, в ХХІ столітті, коли люди перетворюються на «товар», який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом. 
 Для тих,  хто мріє отримати роботу за кордоном, було цікаво отримати інформацію, як торгівці людьми діють через туристичні, шлюбні, модельні агенції, фірми з працевлаштування за кордоном. 
 За участі головного спеціаліста управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги Леся ЗАГРАЮК інформувала учасників семінару про статистику по Україні,  повідомила про основні причини та ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми,  про можливу небезпеку, яка чекає на тих, хто збирається за кордон, визначила можливі наслідки торгівлі людьми.
 Провідний фахівець з профорієнтації Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілія ШУЛЬЖЕНКО інформувала осіб, які перебувають у пошуках роботи щодо основних ризиків нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, примусової праці, торгівлі людьми. 
  В ході семінару учасники семінару отримали інформаційні матеріали.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin