Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

«Люди, які рятували життя та здоров’я людей в Україні, здоров’я людей усього світу, заслуговують на те, аби мати гідну підтримку та захист з боку держави. Вони повинні відчувати її щодня.»

 26 квітня 2021 року за участю керівництва та представників органів місцевого самоврядування, членів Старокостянтинівської  міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»  проведено покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Заходи проведені із дотриманням карантинних вимог.
 6 найактивніших членів Старокостянтинівської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»  нагороджені Грамотою виконавчого комітету міської ради та цінним подарунком.
 152 учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджені Знаком Пошани.
 246 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дружин померлих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи отримають одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 183 400 грн.
 Кожен із нас має вшанувати безстрашний вчинок та прояв мужності ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії.
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin