Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Небезпеку видно не одразу

 
 
20 жовтня 2020 року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради спільно з працівниками Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведений інформаційний семінар «Небезпеку видно не одразу» для осіб, які перебувають на обліку в пошуках роботи.
Саме з метою попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим був проведений інформаційний семінар.  
Багато українських громадян одержують пропозиції працювати або навчатися за кордоном. На жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь заробітчан.
Торгівля людьми стала поширеним явищем, вона є злочином, що грубо порушує права людини. Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею.
Головний спеціаліст відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги Леся Заграюк розповіла про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, та механізмів протидії їм, правила виїзду за кордон. 
Провідний фахівець з профорієнтації Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілія Шульженко інформувала шукачів роботи щодо основних ризиків нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, примусової праці, торгівлі людьми. Надала інформацію щодо легального працевлаштування за кордоном і оформлення робочої візи. 
По завершенню заходу обговорено алгоритм дій на випадок потрапляння у рабство та роздано інформаційні матеріали з контактами установ, до яких можна звернутись у разі виявленого факту торгівлі людьми. 
У заході взяло участь 5 осіб. При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2021 рік


Платформа XClin