Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Не стань жертвою торгівлі людьми

 17 вересня 2020 року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради спільно з Старокостянтинівською  міськрайонною філією Хмельницького обласного центру зайнятості організований інформаційний семінар «Не стань жертвою торгівлі людьми» для осіб, які перебувають на обліку в пошуках роботи.
 Семінар проведений з метою поінформованості та усвідомлення учасниками семінару гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
 Головний спеціаліст відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги Леся Заграюк ознайомила присутніх з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, його історичними витоками і сучасними проявами. Також під час семінару було надано інформацію про можливу небезпеку, яка чекає на тих, хто збирається за кордон, обговорено про можливі наслідки торгівлі людьми, сформовано чіткі уявлення про засоби безпеки, навчено ними користуватися. 
 По завершенню заходу обговорено алгоритм дій на випадок потрапляння у рабство та роздано інформаційні матеріали з контактами установ, до яких можна звернутись у разі виявленого факту торгівлі людьми. При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin