Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Участь жінок в політичній сфері як невід'ємна складова розвитку демократії в Україні

 22 січня 2020 року спеціалістами управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Лесею Заграюк та Людмилою Дублянською прийнято участь в засіданні круглого столу на тему: «Участь жінок в політичній сфері як невід'ємна складова розвитку демократії в Україні», який відбувся в приміщенні Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.
 Захід організований в рамках проєкту Національного демократичного інституту: «Сприяння політичній участі жінок та підвищення видимості жінок-політиків у Хмельницькій області» за підтримки Уряду Великої Британії та проведений координаторкою проєкту - головою Хмельницької громадської організації "Гендерна Рада" Тетяною Баєвою.
 Під час заходу проведена презентація проміжних результатів гендерного моніторингу позачергових виборів народних депутатів України, ознайомлення з Резолюцією Третього Українського Жіночого Конгресу. Обговорено перспективи участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування в Хмельницькій області.
 Учасники круглого столу отримали роздатковий матеріал.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin