Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

В м.Старокостянтинів проведено акцію “Офіційне працевлаштування - забезпечене майбутнє”

 З метою запобігання використанню незадекларованої праці на території м. Старокостянтинів на постійній основі здійснюється комплекс превентивних, інформаційно-роз'яснювальних заходів щодо профілактики порушень законодавства про працю, підприємцям та найманим особам наголошується на перевагах легального працевлаштування.
 Так, 11 січня 2020 року, інспектором праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Деркачем В.О., заступником начальника управління - начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Бузинарчуком В.О. спільно із головним державним інспектором управління Держпраці у Хмельницькій області Романюк Т.В. проведено акцію “Офіційне працевлаштування - забезпечене майбутнє”.
 Цього разу інспектори праці відвідали центральний ринок КП “Райкоопринкторг”, що розташований по вул. Грушевського, 47. Проведено бесіди  з громадянами, працівниками торгівлі і харчування щодо легалізації праці, адже отримуючи заробітну плату «в конверті», працівники втрачають не тільки соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляють себе гідної пенсії в майбутньому. 
 В ході акції особливу увагу приділено роз'яснювальній роботі із працівниками, які вказували про перебування на випробувальному терміні у роботодавця. Представниками міської ради наголошено, що будь-яких випробувальних термінів без укладання трудового договору бути не може, а використання не задекларованої праці є порушенням трудового законодавства. В даному випадку надано методичну допомогу, покроково роз'яснено особливості укладання трудової угоди з випробувальним терміном, встановлено конкретний час для усунення порушення.
 Під час заходу від підприємців надходили питання щодо роз'яснення особливостей заключення трудових та цивільно-правових договорів з працівниками, а також сплати відповідних податків. Вичерпні відповіді на свої питання останні отримали від працівників відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
 Підприємців та найманих осіб поінформовано про вимоги чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності, акцентовано увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення торговельної діяльності.
 З метою недопущення порушень законодавства про працю рекомендовано ознайомлюватись з інформацією щодо роз'яснень трудового законодавства на сайті управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за посиланням www.stsoc.km.ua 
 В ході проведення заходу для підприємців і найманих осіб вручались пам’ятки щодо дотримання норм законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.
При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin