Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Небезпеку видно не одразу

 12 грудня 2019 року на базі Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з питань запобігання торгівлі людьми
 Торгівля людьми стала поширеним явищем, вона є злочином, що грубо порушує права людини. Держава вживає заходи з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею.
 Саме з метою попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим був проведений інформаційний семінар «Попередження торгівлі людьми та зовнішньої трудової міграції». Захід відбувся за участі начальника відділу активної підтримки безробітних Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілії Суходольської та голови громадської організації "Ксена" Оксани Устинової.
 Головні спеціалісти відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Леся Заграюк та Людмила Дублянська детально розповіли про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, та механізмів протидії їм, правила виїзду за кордон. Надали інформацію щодо легального працевлаштування за кордоном і оформлення робочої візи.
 Учасники семінару переглянули відеоролик "Життя на продаж", у якому продемонстрована тема рабства й експлуатації праці в сучасному суспільстві. У контексті обговорення сюжету кожний мав змогу висловити свою думку щодо актуальності цієї проблеми для українського суспільства та отримати відповіді на питання, що стосуються попередження торгівлі людьми та легального працевлаштування.
 Рекомендовано перед виїздом за кордон отримати консультацію зателефонувавши на Національну "Гарячу лінію" з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 527 (безкоштовно з номерів Київстар, МТС, Life).

При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin