Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Найважливішим стратегічним завданням у цьому напрямку є реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок.
Для багатьох дітей найцікавіше влітку – це можливість відпочити у таборі. Бо табір – це море нових друзів, веселощі та спорт, свіже повітря і сила-силенна вражень на все життя.
Цього року на оздоровчу кампанію для дітей пільгових категорій з міського бюджету було виділено 1 млн. 293 тис. 500 грн.
Станом на 01 жовтня за кошти міського бюджету охоплено послугами оздоровлення та відпочинку 271 дитину пільгової категорії, а саме:
- послугами оздоровлення у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівського району охоплено 49 дітей пільгової категорії (12 дітей, осіб, визнаних учасниками бойових дій, 15 дітей з багатодітних сімей, 1 дитина-сирота, 4 дитини, позбавлених батьківського піклування, 12 талановитих та обдарованих дітей, 3 дітей, які перебувать на диспансерному обліку, 1 дитина з інвалідністю, 1 дитина, батько якої загинув під час виконання службових обов'язків);
- послугами відпочинку в с. Микуличин Яремчанської ради Івано-Франківської області охоплено 222 дитини (66 дітей, осіб, визнаних учасниками бойових дій, 3 дітей з інвалідністю, 22 дітей з багатодітних та 4 дитини з малозабезпечених сімей, 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 дитини сироти, 110 талановитих та обдарованих дітей, 10 дітей, які перебувають на диспансерному обліку).
Крім того, з 3 травня по 7 червня 2019 року на базі Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука функціонував літній мовний табір «Travelland», в якому перебували 56 дітей.
За кошти обласного бюджету у 2019 році оздоровлено 31 дитину пільгової категорії, з них:
- 16 дітей у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку ТОВ «Еко Ленд» санаторій «Лісова пісня» Кам’янець-Подільського району (7 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини з малозабезпечених сімей, 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 талановита та обдарована дитина, 1 рідна дитина з прийомної сім'ї);
- 15 дітей в дитячому оздоровчому таборі "Лелека" с.Приморське Кілійського району Одеської області (10 дітей з багатодітних, 2 талановиті та обдаровані дитини, 1 дитина, особи, визнаної учасником бойових дій, 1 дитина з інвалідністю, 1 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку).
За кошти державного бюджету у 2019 році оздоровлено 27 дітей, а саме:
- 11 дітей в ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» (6 дітей з багатодітних сімей, 5 дітей учасників бойових дій);
- 16 дітей в МДЦ «Міжнародний дитячий центр «Артек» (6 дітей з багатодітних сімей, 10 дітей учасників бойових дій).
У всіх таборах особливу увагу приділяли проведенню виховної роботи з дітьми під час відпочинку та оздоровлення, спрямованої на розвиток духовності, національної свідомості, відродження національних обрядів, звичаїв і традицій, залучення дітей до занять спортом і, звичайно, пропаганду здорового способу життя.
Управлінням соціального захисту населення продовжується робота щодо надання послуг оздоровлення за рахунок державного. Для детальної інформації звертатися за адресою: м. Старокостянтинів, провул. Подільський 2, кабінет 17, відділ координації об'єктів, що надають соціальні послуги; тел. 3-18-31.При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin