Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Семінар “Торгівля людьми: це може трапитися з кожним!”

 19 серпня 2019 року в Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар “Торгівля людьми: це може трапитися з кожним!” для осіб, які перебувають на обліку у пошуках роботи.
 Семінар проведений з метою підвищення обізнаності молоді щодо проблеми торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі, за кордоном. В ході заходу обговорювалося важливе питання сьогодення – торгівля людьми.
 Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття та низька якість життя населення і далі змушують громадян шукати роботу за кордоном. Як свідчить практика, найуразливішою категорією людей, які страждають від цього злочину, є жінки та діти. Найпоширенішими злочинами такого роду для України є сексуальна експлуатація, насильство, жорстоке поводження з дітьми, використання праці дітей. За даними Міжнародної організації з міграції, в Україні зростає кількість жертв трудової експлуатації. 
 Для тих, хто мріє отримати роботу за кордоном, було цікаво отримати інформацію, як торгівці людьми діють через туристичні, шлюбні, модельні агенції, фірми з працевлаштування за кордоном. Учасників семінару ознайомлено з загальними правилами безпечних поїздок за кордон.
 Головний спеціаліст відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення Заграюк Л.Л.  поінформувала про основні причини та ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, надала інформацію про можливу небезпеку, яка чекає на тих, хто збирається за кордон, визначила можливі наслідки торгівлі людьми.
 Головний спеціаліст сектору з питань соціальної роботи з сім'ями,  дітьми та молоддю відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення - Дублянська Л. М.,   надала змістовну інформацію учасникам про статистику по Україні та повідомила про громадські організації, що протидіють цьому явищу.
 Спільно з учасниками семінару обговорено рекомендації та загальні правила безпечних поїздок за кордон. Всі присутні отримали інформаційні матеріали.


 
 
 
 
 
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin