Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Люди, які бачать серцем...

 08 серпня відбулися урочистості присвячені 25 річниці створення Старокостянтинівської територіально первинної організації УТОС. Тепла та щира атмосфера, відзначення кращих активістів організації, спогади та аналіз зробленого за час діяльності, концертна програма, святкові віншування. 
 Від виконавчого комітету міської ради та міського голови М.Мельничука присутніх зі святом привітала начальник управління соціального захисту населення Н.Шабельник. 
ТПО УТОС, яку очолює Надія Шахрай, добре знана у нашому місті, оскільки опікується людьми з інвалідністю по зору, на високому рівні надає соціальні послуги. За роки діяльності організація здобула беззаперечний авторитет, ставши потужною командою однодумців із багатими традиціями взаємодопомоги.
 Міська рада забезпечує підтримку діяльності організації, шляхом фінансування статутної діяльності. Зокрема, у 2019 році на вказаний напрямок у бюджеті міста передбачено 20тис.грн. Також із міського бюджету щороку виділяються кошти на оплату послуг зв'язку для осіб з інвалідністю по зору I групи. Забезпечується співпраця із територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 Багатий досвід роботи, набутий організацією, енергія, завзяття та цілеспрямованість співробітників і надалі будуть надійним підґрунтям для ефективного вирішення актуальних завдань із реабілітації та соціальної адаптації людей з інвалідністю по зору, реалізації їх багатого людського і творчого потенціалу.


При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin