Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі: актуальність сьогодення.

 11 червня, за ініціативи управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено робочу нараду з питань взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Обговорено механізми взаємодії, спрямованої на забезпечення комплексного підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання насильству, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги та захисту постраждалим особам та притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності. 
 Окремо обговорено питання розвитку послуг Старокостянтинівського міського Кризового центру, основною метою діяльності якого є надання допомоги постраждалим від домашнього насильства, робота із кривдниками, проведення інормаційної роботи.
 

При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2019 рік


Платформа XClin