Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Відбувся інформаційний семінар “Торгівля людьми – одна із сучасних форм рабства”

13 березня 2019 року в Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар “Торгівля людьми – одна із сучасних форм рабства” для осіб, які перебувають на обліку у Старокостянтинівській міськрайонній філії центру зайнятості.
Семінар проведений з метою підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі, за кордоном. В ході заходу обговорювалося важливе питання сьогодення – торгівля людьми. На превеликий жаль, але в світі процвітає работоргівля…. І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи, а сьогодні, в ХХІ столітті, коли люди перетворюються на «товар», який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом. 
Для тих, хто мріє отримати роботу за кордоном, було цікаво отримати інформацію, як торгівці людьми діють через туристичні, шлюбні, модельні агенції, фірми з працевлаштування за кордоном. 
Головний спеціаліст відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення Заграюк Л.Л. інформувала учасників семінару про статистику по Україні, повідомила про основні причини та ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, а також про громадські організації, що протидіють цьому явищу. 
Заступник начальника відділу координації суб'єктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення Чепелюк Н.А. ознайомила присутніх про напрямки роботи відділу, запропонувала присутнім послуги спеціалістів у разі виникнення потреби.
В ході семінару серед 15 учасників проведено анкетування щодо обізнаності з проблем торгівлі людьми та всі присутні отримали інформаційні матеріали.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin