Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

СВЯТО ЛЮБОВІ ТА ДУХОВНОСТІ

 03 грудня, в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю, в місті відбувся щорічний фестиваль дитячої творчості "Повір у себе". Захід організований виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради, управлінням соціального захисту населення, управлінням освіти за підтримки відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини. 
 Учасники фестивалю, а це вихованці Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, Центру дитячої та юнацької творчості, Центру інклюзивної освіти, музичної школи, художньої школи продемострували свої вміння та таланти у вокалі, декламації, образотворчому мистецтві, інструментальній музиці. Захід подарував чимало позитивних вражень як для учасників так і для гостей заходу. А гостями цьогорічного фестивалю були відомі в нашому місті вокалісти Ліза Вознюк, Олена Голюк, Анастасія Пентюк, вихованці дитячого колективу “Твіст”, танцювальний колектив ЦДЮТ.
 Всі учасники фестивалю були відзначені дипломами та подарунками. А ще були святкові гостини. Фестиваль талантів об'єднав навколо себе не лише творчих дітей, але і небайдужих людей нашого міста, які надали допомогу в організації заходу. Щира подяка за підтримку ФОП М. Андрущаку (бар-ресторан "Фонтан"), ФОП С.Соляру (ресторан "Фієста"), ФОП Н.Григорчук, магазинам "Еппіцентр" та "Чайка", приватним особам А.Пасічнику та В.Тащуку. Організатори та учасники фестивалю щиро дякують за розуміння та доброту.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin