Управління праці та соціального захисту населення
виконавчий комітет Старокостянтинівської міської ради
Головна Контакти Зворотній звязок

Новини        Категорія:   Діяльність

Засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності

 5 жовтня 2018 року в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося чергове засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням першого заступника міського голови Богачука В.В.
 На засіданні були присутні представники управління Старокостянтинівського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області, 19 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, управління соціального захисту населення та інших структурних підрозділів міськвиконкому, а також представників підприємств міста.
Порядок денний складався з таких питань питань:
1. Про стан експлуатації систем газопостачання і проведення технічного обстеження димових та вентиляційних каналів житлового фонду міста. 
2. Про стан дотримання заходів пожежної безпеки при підготовці підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019рр.
3. Про забезпечення пожежної безпеки помешкань одиноких пристарілих.
 В ході обговорення першого питання перший заступник міського голови Богачук В.В. наголосив на необхідності вирішення питання щодо визначення організації відповідальної за проведення планового технічного обслуговування систем внутрішньобудинкового газового обладнання та доручив Старокостянтинівській ЖЕК вивчити дане питання.
 Про стан дотримання заходів пожежної безпеки при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. доповідала головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Шумова Р.П. Зокрема, вона зазначила, що закладами культури міста проводиться ряд заходів з метою недопущення пожеж, проте проблемним залишаються питання, що потребують значного фінансування, а саме: заклади культури міста не обладнані системою автоматичної пожежної сигналізації з подальшим виведенням сигналу на пульт централізованого пожежного спостереження, ліцензійними організаціями не проведено просочення дерев'яних конструкцій горищних приміщень вогнезахисним розчином. Рішенням ради було доручено відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини подати пропозиції щодо виділення коштів на дані роботи. Крім того, по даному питанню інженер з пожежно-рятувальних робіт 19 ДПРЧ РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Первак Д.О. відзначив позитивну динаміку у вирішенні питання дотримання пожежної безпеки у закладах освіти міста, та наголосив на необхідності покращення фінансування закладів культури міста.
 Насамкінець було заслухано директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кот Н.Є., яка зазначила, що обстеження помешкань осіб, які знаходяться на обліку в територіальному центрі проходять згідно графіку із залученням представників Старокостянтинівського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.
 За результатами засідання прийняті рішення, які будуть доведені до виконавців.
 


При використанні матеріалів Сайту на інших веб-ресурсах
обов'язковим є посилання із зазначенням джерела

Старокостянтинів © 2017 рік


Платформа XClin